Yandex.Metrica
Menu
Alışveriş Sepetim
KARGO BEDAVA!  
Sitemizden yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde KARGO ÜCRETSİZDİR.

Takım Çantaları ve Organizerler

Takım Çantaları ve Organizerler

Takım Çantaları ve Organizerler

İşi gereği ihtiyaç duyanların haricinde evde tamir vb. işleri kendi yapmak isteyen kişilerde takım çantalarına ihtiyaç duymaktadırlar. Takım çantaları farklı işlerde kullanılan küçük, büyük aletleri, araç ve gereçleri bir arada ve düzenli tutmaya yarayan ve eşyaları kolaylıkla taşımamızı sağlayan çantalardır. Tamir gerektiren işi yaparken gerekli alete daha çabuk ulaşmamızı sağlar ve iş karışıklığını önler.

Organizerler dağılıp kaybolması mümkün olan küçük parçalı gereçleri bir arada tutmaya yarayan çok bölmeli kutulardır. Vida, çivi, pul, dübel gibi gereçlerin yanında diğer küçük eşyaların düzene sokulması için ideal ürünlerdir.

Takım Çantaları ve Organizer Modelleri

Takım çantaları ihtiyaca göre farklı modellerde ve boyutlarda olabiliyor. Derin ve geniş iç hacimleri büyük eşyalarınızı da koymanıza yardımcı oluyor. İçerisinde kendi organizeri bulunan ve kapağında şeffaf organizer bölmesi olan takım çantaları dağılıp karışmasını istemediğiniz küçük gereçlerinizi de saklamanıza yardımcı oluyor. Takım çantaları inç cinsinde boyutlarda sunuluyor. Çok küçük boyutlarda ve çok büyük boyutlarda her ihtiyaca göre takım çantaları mevcuttur.

Takım Çantaları ve Organizer Çeşitleri

Takım çantaları metal kilitli ya da plastik kilitli olabilmekte ve kapağının yanlışlıkla açılmasını önlenmektedir. Anahtarlı kiilitle kilitlenebilen modeller mevcuttur.  Tekerlekli takım çantaları ağır ve büyük boyutlarda olan çantaların taşınmasında kolaylık sağlamaktadır. Metal takım çantaları düşme ve darbelere karşı daha dayanıklıdır. Plastik takım çantaları da üretildiği malzemeden ötürü dayanıklı yapıda olmalarının yanında hafifliği ile çokça tercih edilmektedir.

Takım Çantaları ve Organizer Fiyatları

Takım çantaları ve organizer fiyatları özelliklerine ve boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Takım çantaları ve organizerleri piyasaya göre uygun fiyatlarda sizlere sunuyoruz. Sitemiz üzerinden takım çantalarını ve organizerleri inceleyebilir ve size uygun boyut ve modeldeki ürünü anında sipariş edebilirsiniz. Siparişlerinizi 1 ile 3 gün arasında kargoya veriyoruz.  Belirlenen sepet tutarına ulaştığınızda ücretsiz kargo avantajından yararlanabilirsiniz. Kredi kartı ya da havale-EFT ile ödeme yapabilirsiniz.

Her tür ve çeşitten takım çantaları ve organizerlere enucuzexpress.com aracılığı ile ulaşabilir, güvenli ve hızlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Super Bag 50 Parçalı İlk Yardım Seti ASR-5015 | ID1195 Super Bag 50 Parçalı İlk Yardım Seti ASR-5015 | ID1195
Ücretsiz
Kargo
ÖzelliklerPlastik kilitlidir.Taşıma kulpuna sahiptir.Su geçirmez özelliğe sahiptir.Çantalardaki atmosfer basıncı etkisi sızdırmazlığı sağlar, toz girişine izin vermez.Yönetmeliğe uygun 50 parçadan oluşan ilk yardım setidir.2 sene son kullanma tarihine sahiptirKırılmalara ve çarpmalara karşı dayanıkl..
174,88TL
Vergiler Hariç:174,88TL
ÖzelliklerKüçük aletleri, vida çivi vb. şeyleri saklamak için ideal bir üründür.Esnek yapıdadır.Temizlik malzemeleri, hırdavat ürünleri veya takım aletlerini organize etmek için kullanabilirsiniz.Kapak üzerinde 2 adet göz bulunur.Şeffafsı yapısı sayesinde içerisindekileri gösterir.İçerisinde 1 adet ..
71,88TL
Vergiler Hariç:71,88TL
ÖzelliklerPlastik kilitlidir.Taşıma kulpuna sahiptir.Su geçirmez özelliğe sahiptir.Çantalardaki atmosfer basıncı etkisi sızdırmazlığı sağlar, toz girişine izin vermez.Kırılmalara ve çarpmalara karşı dayanıklıdır.Montaj vidaları paket içerisindedir.kaliteli plastikten imal edilmiştir. Teknik D..
86,13TL
Vergiler Hariç:86,13TL
ÖzelliklerÇekmeceleri şeffaf yapıdadır.3 katlı olması ile ortamdaki karışıklılığı engeller.Kırılmalara ve çarpmalara karşı dayanıklıdır.kaliteli plastikten imal edilmiştir.Stoklarımızda bulunan renklere göre karışık olarak gönderilmektedir. Teknik DetaylarÜrün Markası Asrın PlastikÜrün Mo..
49,88TL
Vergiler Hariç:49,88TL
ÖzelliklerÇekmeceleri şeffaf yapıdadır.3 katlı olması ile ortamdaki karışıklılığı engeller.Kırılmalara ve çarpmalara karşı dayanıklıdır.kaliteli plastikten imal edilmiştir.Stoklarımızda bulunan renklere göre karışık olarak gönderilmektedir. Teknik DetaylarÜrün Markası Asrın PlastikÜrün Mo..
68,63TL
Vergiler Hariç:68,63TL
ÖzelliklerÇekmeceleri şeffaf yapıdadır.3 katlı olması ile ortamdaki karışıklılığı engeller.Kırılmalara ve çarpmalara karşı dayanıklıdır.kaliteli plastikten imal edilmiştir.Stoklarımızda bulunan renklere göre karışık olarak gönderilmektedir. Teknik DetaylarÜrün Markası Asrın PlastikÜrün ModeliA..
81,13TL
Vergiler Hariç:81,13TL
ÖzelliklerKüçük aletleri, vida çivi vb. şeyleri saklamak için ideal bir üründür.10 bölmelidir.Esnek yapıdadır.Şeffaf kapağı sayesinde içerisindekileri görmenizi sağlar.Plastikten imal edilmiştir.Stoklarımızda bulunan renklere göre karışık olarak gönderim yapılmaktadır. Teknik DetaylarÜrün Markası ..
16,88TL
Vergiler Hariç:16,88TL
ÖzelliklerKüçük aletleri, vida çivi vb. şeyleri saklamak için ideal bir üründür.12 bölmelidir.Esnek yapıdadır.Bölmeler çıkarılaiblri yapıdadır.Şeffaf kapağı sayesinde içerisindekileri görmenizi sağlar.Plastikten imal edilmiştir. Teknik DetaylarÜrün Markası Asrın PlastikÜrün ModeliOrganizer Çan..
12,38TL
Vergiler Hariç:12,38TL
ÖzelliklerKüçük aletleri, vida çivi vb. şeyleri saklamak için ideal bir üründür.15 bölmelidir.Esnek yapıdadır.Bölmeler çıkarılaiblri yapıdadır.Şeffaf kapağı sayesinde içerisindekileri görmenizi sağlar.Plastikten imal edilmiştir. Teknik DetaylarÜrün Markası Asrın PlastikÜrün ModeliOrganizer Çan..
13,44TL
Vergiler Hariç:13,44TL
ÖzelliklerMetal kilitlidir.İçerisindeki bölme organizer sayesinde küçük aletlerinizi organize edebilirsinizÜst kapağında şeffaf bölmeler mevcuttur.16 inç ebatındadır.Kırılmalara ve çarpmalara karşı dayanıklıdır.Plastikten imal edilmiştir. Teknik DetaylarÜrün Markası Asrın PlastikÜrün ModeliASR..
61,25TL
Vergiler Hariç:61,25TL
ÖzelliklerMetal kilitlidir.İçerisindeki bölme organizer sayesinde küçük aletlerinizi organize edebilirsinizÜst kapağında şeffaf bölmeler mevcuttur.16 inç ebatındadır.Kırılmalara ve çarpmalara karşı dayanıklıdır.Plastikten imal edilmiştir. Teknik DetaylarÜrün Markası Asrın PlastikÜrün ModeliASR..
53,63TL
Vergiler Hariç:53,63TL
ÖzelliklerKüçük aletler, vida çivi vb. şeyleri saklamak için ideal bir üründür.Esnek yapıdadır.Kilitlidir.Şeffaf kapaklı ve iç bölmeye su almayacak şekilde tasarlanmıştır.Fonksiyonel balıkçı takım çantası modelidir.1 ana bölme ve 28 adet organizer gözden oluşur.Kırılmalara ve çarpmalara karşı dayanı..
87,38TL
Vergiler Hariç:87,38TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 46 (4 Sayfa)
Whatsapp Birimlerimiz