Yandex.Metrica
Menu
Alışveriş Sepetim
KARGO BEDAVA!  
Sitemizden yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde KARGO ÜCRETSİZDİR.

Piknik Ürünleri

Piknik Ürünleri

Piknik Ürünleri

Güzel zaman geçirmek ve aynı zamanda temiz havanın olumlu etkilerini hissedebilmek için yapılan piknikler, belli bir hazırlık aşamasının tamamlanmasını gerektirir. Gerek yaz gerekse kış aylarında gerçekleştirilen bu aktiviteler sırasında, başta yiyecek olmak üzere birçok ürünün taşınması şarttır. Bunu sağlayabilecek ürünlerin kaliteli malzemeden üretilmesi ise büyük bir avantaj sağlar. Böylelikle piknikte geçirdiğiniz zaman anlamlı bir hale gelir. Piknik ürünleri kategorimizdeki birçok gereç son derece işlevsel ve ergonomik.

Piknik Ürünleri Nelerdir?

Piknik ürünleri hem kolaylık hem de avantaj sağlar. Sepetler bunların başında gelen ürünlerdir. Özel tasarım ürünüdür. Hacimleri ve modelleri aynı değildir. Değişik beğenilere uygun bir biçimde dizayn edilmişlerdir. Üst kısmında yer alan bir kulpu vardır. Piknik ürünleri arasındaki bu ürünün açılabilmesi için de yine üstteki kapaklar kullanılır. Her yere rahatlıkla götürebilirsiniz. İçine konulmuş olan ürünlerin tümünü başarılı bir biçimde muhafaza eder.

Piknik ürünleri aynı zamanda daha değişik, plastik malzeme kullanılarak tasarlanmış olan ürünlerden de oluşmaktadır. Set şeklinde satılan özel materyaller bunların başında gelir. Pikniğine gidildiğinde insanların ihtiyaç duyduğu şeylerin arasında her daim bıçak, kaşık, tabak, bardak bulunur. Bunların tümü yer kaplar. Fakat özel bir biçimde ve set olarak satılan ürün, büyük bir kolaylık sağlar. Sert malzemeden üretilmiştir. İnsan sağlığına zarar vermemesi en dikkat çekici özellikleri içinde bulunur. Aynı zamanda kullanımı rahattır. Farklı renk opsiyonlarıyla sunulurlar. Termoslar, pikniklerin vazgeçilmezleri arasında yer alırlar. Gerek sıcak gerekse soğuk olan içeceklerin, özelliklerinin bozulmadan korunmasını sağlarlar. Kolay kullanım ilkelerine göre tasarlanmışlardır. Üstünde yer alan kapak kısmının açılmasıyla içindeki içecek tüketilebilir. Hafif olması büyük bir kolaylık sağlar.

Piknik Ürünleri Özellikleri Nelerdir?

Piknik ürünleri, özel olarak tasarlanmış olan son derece işlevsel ürünlerdir. Bu sayede uzun yıllar boyunca başarılı bir biçimde amacına uygun bir biçimde kullanılırlar. Başarılı olan dizaynı, aynı zamanda estetik açıdan tatmin edici bir görünüm demektir.

Piknik Ürünleri Fiyatları

Piknik ürünleri fiyatları, bunlara ihtiyacı olan kişiler için yüksek değil. Çünkü Enucuzexpress.com olarak piyasanın en makul ücretlendirmesini başarılı bir biçimde yapıyoruz. Bunun için sitemizi ziyaret ederek dilediğiniz ürünü ucuza satın alabilirsiniz. 

Brand: Bursev
ÖzelliklerPlastikten imal edilmiştir.BPA içermez.Kare, yuvarlak, dikdörtgen tüm kapları taşıyabilirsiniz.Taşıma kulpuna sahiptir.25 Litre hacme sahiptir.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma sahiptir. Teknik Detaylar Ürün Markası Bursev Ürün Materyali1. Sınıf PlastikÜrün Mode..
50,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
Cooker 304 Paslanmaz Çelik İki Hazneli Pompalı Termos 5 Litre - CKR2027 | ID0856 Cooker 304 Paslanmaz Çelik İki Hazneli Pompalı Termos 5 Litre - CKR2027 | ID0856
Ücretsiz
Kargo
Brand: Bursev
ÖzelliklerPaslanmaz çeliketn imal edilmiştir.İçine koyulan sıcak sıvıları sıcak,soğuk sıvıları saatlerce olduğu gibi korur.Taşıma kulpuna sahiptir.5 Litre hacme sahiptir.İki haznelidir.Soğukları 12 saat, sıcak sıvıları ise 6 saate kadar korur.Bulaşık makinesinde yıkamaya uygundur.Dayanıklı yapısıyla..
450,00TL 480,00TL
Vergiler Hariç:450,00TL
Brand: Bursev
ÖzelliklerPaslanmaz çeliketn imal edilmiştir.İçine koyulan sıcak sıvıları sıcak,soğuk sıvıları saatlerce olduğu gibi korur.Taşıma kulpuna sahiptir.1,5 Litre hacme sahiptir.Soğukları 12 saat, sıcak sıvıları ise 6 saate kadar korur.Bulaşık makinesinde yıkamaya uygundur.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli ..
114,90TL 130,00TL
Vergiler Hariç:114,90TL
Brand: Bursev
ÖzelliklerPaslanmaz çeliketn imal edilmiştir.İçine koyulan sıcak sıvıları sıcak,soğuk sıvıları saatlerce olduğu gibi korur.Taşıma kulpuna sahiptir.2 Litre hacme sahiptir.Soğukları 12 saat, sıcak sıvıları ise 6 saate kadar korur.Bulaşık makinesinde yıkamaya uygundur.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli ku..
110,00TL 125,00TL
Vergiler Hariç:110,00TL
Cooker 304 Paslanmaz Çelik Termos 4,5 Litre - CKR2009 | ID0855 Cooker 304 Paslanmaz Çelik Termos 4,5 Litre - CKR2009 | ID0855
Ücretsiz
Kargo
Brand: Bursev
ÖzelliklerPaslanmaz çeliketn imal edilmiştir.İçine koyulan sıcak sıvıları sıcak,soğuk sıvıları saatlerce olduğu gibi korur.Taşıma kulpuna sahiptir.4,5 Litre hacme sahiptir.Soğukları 12 saat, sıcak sıvıları ise 6 saate kadar korur.Bulaşık makinesinde yıkamaya uygundur.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli ..
310,00TL 340,00TL
Vergiler Hariç:310,00TL
Brand: Irak Plastik
ÖzelliklerRattan desenlidir.Kolay taşıma sağlamak için kulpludur.Elektrostatik nano teknoloji ile boyalı aksamlara sahiptir.25 litre hacme sahiptir.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma sahiptir. Teknik Detaylar Ürün Markası Irak Plastik Ürün MateryaliPlastikÜrün ModeliSP-405 Pazar Ç..
32,50TL
Vergiler Hariç:32,50TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Whatsapp Birimlerimiz