Yandex.Metrica
Menu
Alışveriş Sepetim
KARGO BEDAVA!  
Sitemizden yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde KARGO ÜCRETSİZDİR.

Mangal ve Piknik

Mangal ve Piknik

Mangal ve Piknik

Mangal ve piknik birbirinden ayrılmayan iki kavramdır. Gezilerin bir parçası olan piknik, farklı yerlerde ve açık havada yapılan aktivitelerdir. Özellikle bu zaman dilimi içinde tercih edilen yemekler genellikle et ve tavuk ürünleridir. Bunları pişirebilmek için kullanılan mangallar, farklı  özellikleriyle dikkat çekerler. Kapasiteleri ve boyutları değişir. Bununla beraber birçok ürün daha vardır. Böylelikle pikniğinizi daha güzel bir hale getirmeniz  mümkündür.

Mangal ve Piknik Ürünleri Nelerdir?

Mangal ve piknik ürünleri içinde yer alan sepetler çok büyük bir kolaylık sağlarlar. Oldukça farklı şekillerde tasarlanmış olan modelleri söz konusudur. Bunların bir kısmında delikli yapı dikkat çeker. Böylelikle içine konulmuş olan her türlü yiyeceğin ve diğer ürünlerin hava alması sağlanır. Tamamen kapalı olan çeşitleri de mevcuttur. Üst kısmındaki tutacak, kolay kullanım demektir. Litre üzerinden belirlenmiş olan değişik hacimleri vardır. Çok dayanıklıdır. Mangal ve piknik yapmadan önce ihtiyacınız olan tüm malzemeyi bunun içine koyarak taşıyabilirsiniz.

Mangal ve Piknik Ürünleri Çeşitleri Nelerdir?

Mangal ve piknik denildiğinde hiç şüphesiz akla gelen ilk şey mangalın kendisidir. Gelişmiş olan teknoloji ve yeni tasarım modelleri sayesinde artık çok daha estetik olan modelleri söz konusu. Kırmızı, siyah ve değişik renkleri mevcut. Bunların hem ayaklı hem de ayaksız olan versiyonları var. Rahat bir biçimde ayakta et pişirebilmek için tasarlanmış modellerinin alt kısmında tekerlekler bulunuyor. Mangal ve piknik ürünü bu şekilde daha kolaylıkla hareket ettirilebilmekte.

Mangal ve piknik ürünleri içinde tüm bunların yanı sıra gerekli ısının sağlanabilmesi için özel üretilmiş olan kömürlerle çıralar da mevcuttur. Basit bir biçimde tutuşması gerçekleştirilir. Siz söndürmeyene kadar alevi hiçbir zaman azalmaz. Mangal temizleme sıvıları, maşalar ise diğer ürünlerdir.

Mangal ve Piknik Fiyatları Nasıldır?

Mangal ve piknik ürünleri fiyatları makul ve aynı zamanda cebinize zarar vermeyecek şekilde belirlendi. Çünkü Enucuzexpress.com olarak müşterilerimizin uygun ücretler üzerinden kaliteyi satın almasını istiyoruz. Bu yüzden yüksek meblağlardan kaçınıyoruz. Oldukça hızlı olan kargo seçenekleri ise sizin için bir diğer avantaj. Tüm bunlar ve fazlası için siteye üye olarak alışverişin tadını çıkarın.

Brand: Bursev
ÖzelliklerPlastikten imal edilmiştir.BPA içermez.Kare, yuvarlak, dikdörtgen tüm kapları taşıyabilirsiniz.Taşıma kulpuna sahiptir.25 Litre hacme sahiptir.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma sahiptir. Teknik Detaylar Ürün Markası Bursev Ürün Materyali1. Sınıf PlastikÜrün Mode..
50,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
Cooker 304 Paslanmaz Çelik İki Hazneli Pompalı Termos 5 Litre - CKR2027 | ID0856 Cooker 304 Paslanmaz Çelik İki Hazneli Pompalı Termos 5 Litre - CKR2027 | ID0856
Ücretsiz
Kargo
Brand: Bursev
ÖzelliklerPaslanmaz çeliketn imal edilmiştir.İçine koyulan sıcak sıvıları sıcak,soğuk sıvıları saatlerce olduğu gibi korur.Taşıma kulpuna sahiptir.5 Litre hacme sahiptir.İki haznelidir.Soğukları 12 saat, sıcak sıvıları ise 6 saate kadar korur.Bulaşık makinesinde yıkamaya uygundur.Dayanıklı yapısıyla..
450,00TL 480,00TL
Vergiler Hariç:450,00TL
Brand: Bursev
ÖzelliklerPaslanmaz çeliketn imal edilmiştir.İçine koyulan sıcak sıvıları sıcak,soğuk sıvıları saatlerce olduğu gibi korur.Taşıma kulpuna sahiptir.1,5 Litre hacme sahiptir.Soğukları 12 saat, sıcak sıvıları ise 6 saate kadar korur.Bulaşık makinesinde yıkamaya uygundur.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli ..
114,90TL 130,00TL
Vergiler Hariç:114,90TL
Brand: Bursev
ÖzelliklerPaslanmaz çeliketn imal edilmiştir.İçine koyulan sıcak sıvıları sıcak,soğuk sıvıları saatlerce olduğu gibi korur.Taşıma kulpuna sahiptir.2 Litre hacme sahiptir.Soğukları 12 saat, sıcak sıvıları ise 6 saate kadar korur.Bulaşık makinesinde yıkamaya uygundur.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli ku..
110,00TL 125,00TL
Vergiler Hariç:110,00TL
Cooker 304 Paslanmaz Çelik Termos 4,5 Litre - CKR2009 | ID0855 Cooker 304 Paslanmaz Çelik Termos 4,5 Litre - CKR2009 | ID0855
Ücretsiz
Kargo
Brand: Bursev
ÖzelliklerPaslanmaz çeliketn imal edilmiştir.İçine koyulan sıcak sıvıları sıcak,soğuk sıvıları saatlerce olduğu gibi korur.Taşıma kulpuna sahiptir.4,5 Litre hacme sahiptir.Soğukları 12 saat, sıcak sıvıları ise 6 saate kadar korur.Bulaşık makinesinde yıkamaya uygundur.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli ..
310,00TL 340,00TL
Vergiler Hariç:310,00TL
Brand: Irak Plastik
ÖzelliklerRattan desenlidir.Kolay taşıma sağlamak için kulpludur.Elektrostatik nano teknoloji ile boyalı aksamlara sahiptir.25 litre hacme sahiptir.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma sahiptir. Teknik Detaylar Ürün Markası Irak Plastik Ürün MateryaliPlastikÜrün ModeliSP-405 Pazar Ç..
32,50TL
Vergiler Hariç:32,50TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Whatsapp Birimlerimiz