Yandex.Metrica
Menu
Alışveriş Sepetim
KARGO BEDAVA!  
Sitemizden yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde KARGO ÜCRETSİZDİR.

Çetin Plastik

Özellikler1. sınıf çelikten imal edilmiştir.Kırılmalara, çizilmelere, sararmalara karşı dayanıklıdır.Sallanır kapaklı yapısı ile çöp kutusuna elinizi değdirmeden direk çöpe atabilirsiniz.Poşet yardımıyla kullanmaya uygundur.11 litre hacme sahiptir.Kapağı sayesinde pis kokuyu önler.Dayanıklı yapısıyl..
125,00TL
Vergiler Hariç:125,00TL
Özelliklerçelikten imal edilmiştir.Kırılmalara, çizilmelere, sararmalara karşı dayanıklıdır.Sallanır kapaklı yapısı ile çöp kutusuna elinizi değdirmeden direk çöpe atabilirsiniz.Poşet yardımıyla kullanmaya uygundur.16 litre hacme sahiptir.Kapağı sayesinde pis kokuyu önler.Dayanıklı yapısıyla uzun sü..
145,00TL
Vergiler Hariç:145,00TL
Çatı Kapaklı Sallanır Çöp Kovası 25 Litre | ID1291 Çatı Kapaklı Sallanır Çöp Kovası 25 Litre | ID1291
Ücretsiz
Kargo
Özellikler1. sınıf çelikten imal edilmiştir.Kırılmalara, çizilmelere, sararmalara karşı dayanıklıdır.Sallanır kapaklı yapısı ile çöp kutusuna elinizi değdirmeden direk çöpe atabilirsiniz.Poşet yardımıyla kullanmaya uygundur.25 litre hacme sahiptir.Kapağı sayesinde pis kokuyu önler.Dayanıklı yapısıyl..
155,00TL
Vergiler Hariç:155,00TL
Çatı Kapaklı Sallanır Çöp Kovası 36 Litre | ID1292 Çatı Kapaklı Sallanır Çöp Kovası 36 Litre | ID1292
Ücretsiz
Kargo
Özellikler1. sınıf çelikten imal edilmiştir.Kırılmalara, çizilmelere, sararmalara karşı dayanıklıdır.Sallanır kapaklı yapısı ile çöp kutusuna elinizi değdirmeden direk çöpe atabilirsiniz.Poşet yardımıyla kullanmaya uygundur.36 litre hacme sahiptir.Kapağı sayesinde pis kokuyu önler.Dayanıklı yap..
195,00TL
Vergiler Hariç:195,00TL
Çatı Kapaklı Sallanır Çöp Kovası 45 Litre | ID1293 Çatı Kapaklı Sallanır Çöp Kovası 45 Litre | ID1293
Ücretsiz
Kargo
Özellikler1. sınıf çelikten imal edilmiştir.Kırılmalara, çizilmelere, sararmalara karşı dayanıklıdır.Sallanır kapaklı yapısı ile çöp kutusuna elinizi değdirmeden direk çöpe atabilirsiniz.Poşet yardımıyla kullanmaya uygundur.45 litre hacme sahiptir.Kapağı sayesinde pis kokuyu önler.Dayanıklı yapısıyl..
279,50TL
Vergiler Hariç:279,50TL
Özellikler1. sınıf çelikten imal edilmiştir.Kırılmalara, çizilmelere, sararmalara karşı dayanıklıdır.Sallanır kapaklı yapısı ile çöp kutusuna elinizi değdirmeden direk çöpe atabilirsiniz.Poşet yardımıyla kullanmaya uygundur.6 litre hacme sahiptir.Kapağı sayesinde pis kokuyu önler.Dayanıklı yapısıyla..
105,00TL
Vergiler Hariç:105,00TL
ÖzelliklerFlora 2001 yersil 40 cm’lik ortalama yapısıyla girintili, kısıtlı,  dar ve geniş  alanlar için idealdir.Kusursuz kesimiyle zeminde tek çekişte sıvıdan eser bırakmaz.Mermer, kalebodur, beton, fayans vb. zeminler için kullanılır.Yemekhanelerde, hamamlarda, mezbahanelerde, hastanele..
9,50TL
Vergiler Hariç:9,50TL
ÖzelliklerPlastikten imal edilmiştir.BPA içermez.Flora buldozer temizlik kovası ev tipi kullanım başta olmak üzere, iş yerlerinde, işletmelerde ve kurumlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.Flora temizlik kovasının mop sıkma bölümü mopunuzun oldukça sudan arınmış olmasını sağlayacaktır.Kulplu yapıs..
109,90TL
Vergiler Hariç:109,90TL
ÖzelliklerFlora klipsli faraş birçok alanda kullanıma uygundur.Toplanan kırıntı, toz ve çöplerin dökülmeden rahatlıkla çöp kutusuna taşımanıza yardımcı olur.Ağız kısmında bulunan lastiği zeminlere zarar verilmemesini sağlar.Klipsi sayesinde isterseniz süpürge, fırça saplarına tutturabilirsiniz.Stokl..
5,25TL
Vergiler Hariç:5,25TL
ÖzelliklerZahmetsiz ve kusursuz bir temizlik sağlar.Geniş yapısı sayesinde tek seferde daha fazla alanı temizlemenizi sağlar.Uzun ve sık fırça yapısı ile de yaptığınız temizlikten daha az enerjiyle daha çok verim almanızı sağlayacak.Zeminde oluşan kirleri fazla güç uygulamadan pratik bir şekilde tem..
5,25TL
Vergiler Hariç:5,25TL
ÖzelliklerKolay kavranır sapı ile bulaşıklarınızı kolaylıkla temizleyebilirsiniz.Bulaşıklarınızda oluşan kirleri fazla güç uygulamadan pratik bir şekilde temizleyebilirsiniz.Temizlik sonrası kolayca temizlenebilir.Stoklarımızda bulunan renklere göre karışık olarak gönderilmektedir. Teknik Detayla..
2,90TL
Vergiler Hariç:2,90TL
ÖzelliklerZahmetsiz ve kusursuz bir temizlik sağlar.Geniş yapısı sayesinde tek seferde daha fazla alanı temizlemenizi sağlar.Uzun ve sık fırça yapısı ile de yaptığınız temizlikten daha az enerjiyle daha çok verim almanızı sağlayacak.Zeminde oluşan kirleri fazla güç uygulamadan pratik bir şekilde tem..
10,90TL
Vergiler Hariç:10,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 41 (4 Sayfa)
Whatsapp Birimlerimiz