Yandex.Metrica
Menu
Alışveriş Sepetim
KARGO BEDAVA!  
Sitemizden yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde KARGO ÜCRETSİZDİR.

Cam Mutfak Ürünleri

Cam Mutfak Ürünleri

Cam Mutfak Ürünleri

Cam mutfak ürünleri  yiyecek ve içeceklerinizi sağlık bir şekilde saklayabileceğiniz aklınıza gelebilecek her türde ve şekilde olabilecek mutfak malzemeleridir. Ürünlerinizi güvenle saklayabileceğiniz cam mutfak ürünleri mutfaklarda hijyen sebebiyle çokça tercih edilir. 

Cam Mutfak Ürünleri Modelleri

Cama kolayca şekil verilebildiği için aklınıza gelebilecek her türde cam malzemeyi bulabilmeniz mümkündür. Mutfak gibi büyük küçük bir çok eşyanın bulunduğu alanda cam malzemeler oldukça yer kaplar. Cam tabaklardan, cam surahilere, cam saklama kaplarından cam kaselere ve daha bir çok cam mutfak ürünü farklı boyutlarda ve ve şekillerde sizlere sunulmuştur.

Cam Mutfak Ürünleri Çeşitleri

Cam mutfak ürünleri çoğunlukla şeffaf olduğu gibi renkli cam mutfak ürünleri de mevcuttur. Farklı boyutlarda ve çeşitlerde cam tepsiler, cam yağdanlıklar mutfaklarda çokça tercih edilen ürünlerdir. Buzdolabında kullanabileceğiniz her boyuttaki cam saklama kaplarına zeytin, peynir ve diğer yiyeceklerinizi koyabilir ve sağlıklı şekilde saklayabilirsiniz.

Cam Mutfak Ürünleri Fiyatları

Cam mutfak ürünleri genel itibariyle pahalı ürünler değillerdir. Sitemizde piyasa fiyatının çok altına istediğiniz cam mutfak ürününe kolay ve hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz. Her türden ve çeşitten cam mutfak ürünlerini uygun fiyattan sipariş verebilirsiniz.. Siparişlerinizi 1 ila 3 içerisinde kargoya gönderiyoruz. Belirlenen sepet tutarının üzerindeki siparişlerinizde ürününüzü kargo bedava fırsatı ile alabilirsiniz. Kredi kartınızla ya da havale-EFT yolu ile ödeme seçenekleri mevcuttur.

Her tür ve çeşitten cam mutfak ürünlerine enucuzexpress.com aracılığı ile ulaşabilir, güvenli ve hızlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Brand: Diğer
ÖzelliklerCam malzemeden üretilmiştir.Kapağı metalden imal edilmiştir.    Yerli üretimdir.1000 cc ebatındadır.Gıda ile teması uygundur.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma sahiptir. Teknik Detaylar Ürün Markası Diğer Ürün MateryaliKavanoz : CamKapak : MetalÜrün M..
2,50TL
Vergiler Hariç:2,50TL
Brand: Diğer
ÖzelliklerCam malzemeden üretilmiştir.Kapağı metalden imal edilmiştir.    Yerli üretimdir.1000 cc ebatındadır.Gıda ile teması uygundur.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma sahiptir. Teknik Detaylar Ürün Markası Diğer Ürün MateryaliKavanoz : CamKapak : MetalÜrün M..
2,50TL
Vergiler Hariç:2,50TL
Brand: Diğer
ÖzelliklerCam malzemeden üretilmiştir.Kapağı metalden imal edilmiştir.    Yerli üretimdir.190cc ebatındadır.Gıda ile teması uygundur.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma sahiptir. Teknik Detaylar Ürün Markası Diğer Ürün MateryaliKavanoz : CamKapak : MetalÜrün Mod..
1,50TL
Vergiler Hariç:1,50TL
Brand: Diğer
ÖzelliklerCam malzemeden üretilmiştir.Kapağı metalden imal edilmiştir.    Yerli üretimdir.210ml ebatındadır.Gıda ile teması uygundur.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma sahiptir. Teknik Detaylar Ürün Markası Diğer Ürün MateryaliKavanoz : CamKapak : MetalÜrün Mod..
1,50TL
Vergiler Hariç:1,50TL
Brand: Diğer
ÖzelliklerCam malzemeden üretilmiştir.Kapağı metalden imal edilmiştir.    Yerli üretim veya bazen ithal olabilir370 cc Gıda ile teması uygundur.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma sahiptir. Teknik Detaylar Ürün Markası Diğer Ürün MateryaliKavanoz : CamKapak..
2,00TL
Vergiler Hariç:2,00TL
Brand: Diğer
ÖzelliklerCam malzemeden üretilmiştir.Kapağı metalden imal edilmiştir.    Kalitelidir660 cc Gıda ile teması uygundur.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma sahiptir. Teknik Detaylar Ürün Markası Diğer Ürün MateryaliKavanoz : CamKapak : MetalÜrün ModeliKavanozE..
2,50TL
Vergiler Hariç:2,50TL
Brand: Diğer
ÖzelliklerCam malzemeden üretilmiştir.Kapağı metalden imal edilmiştir.    Yerli üretimdir.720 cc ebatındadır.Gıda ile teması uygundur.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma sahiptir. Teknik Detaylar Ürün Markası Diğer Ürün MateryaliKavanoz : CamKapak : MetalÜrün Mo..
2,50TL
Vergiler Hariç:2,50TL
Brand: Lav
ÖzelliklerCam malzemeden üretilmiştir.Kenarları, kesilmeyi engellemek amacıyla kavisli üretilmiştir.Yerli üretimdir.6lı set ürünüdür.Gıda ile teması uygundur.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma sahiptir. Teknik Detaylar Ürün Markası Lav Ürün MateryaliCamÜrün ModeliADR803Ebatları80c..
27,50TL
Vergiler Hariç:27,50TL
Brand: Lav
ÖzelliklerCam malzemeden üretilmiştir.Kenarları, kesilmeyi engellemek amacıyla kavisli üretilmiştir.Yerli üretimdir.6lı set ürünüdür.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma sahiptir. Teknik Detaylar Ürün Markası Lav Ürün MateryaliCamÜrün ModeliAjd268 - AjdaÜrün Adedi6 Adet..
15,00TL 17,00TL
Vergiler Hariç:15,00TL
Brand: Lav
ÖzelliklerCam malzemeden üretilmiştir.Kenarları, kesilmeyi engellemek amacıyla kavisli üretilmiştir.Yerli üretimdir.6lı set ürünüdür.Gıda ile teması uygundur.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma sahiptir. Teknik Detaylar Ürün Markası Lav Ürün MateryaliCamÜrün ModeliAJD315 Ebatl..
14,75TL
Vergiler Hariç:14,75TL
Brand: Lav
ÖzelliklerCam malzemeden üretilmiştir.Kenarları, kesilmeyi engellemek amacıyla kavisli üretilmiştir.Yerli üretimdir.3lü set ürünüdür.Gıda ile teması uygundur.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma sahiptir. Teknik Detaylar Ürün Markası Lav Ürün MateryaliCamÜrün ModeliALA568Ebatları290..
15,50TL 17,00TL
Vergiler Hariç:15,50TL
Brand: Lav
ÖzelliklerCam malzemeden üretilmiştir.Sosluk, çerezlik vb servis ürünlerinizde kullanıma uygundur.Yerli üretimdir.6lı set ürünüdür.Gıda ile teması uygundur.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma sahiptir. Teknik Detaylar Ürün Markası Lav Ürün MateryaliCamÜrün ModeliALN240Ebatl..
14,90TL
Vergiler Hariç:14,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 63 (6 Sayfa)
Whatsapp Birimlerimiz