Yandex.Metrica
Menu
Alışveriş Sepetim
KARGO BEDAVA!  
Sitemizden yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde KARGO ÜCRETSİZDİR.

Ahşap Mutfak Ürünleri

Ahşap Mutfak Ürünleri

Ahşap Mutfak Ürünleri

Ahşap mutfak ürünleridoğal ahşaptan imal edilen mutfak ve yiyecek araçlarıdır. Doğal ahşap malzeme yemeklerinizi daha lezzetli ve sağlıklı kılıyor. Mutfağınızı daha otantik bir hale büründürecek olan ahşap ürünlerle yemek yapmak sizler için çok daha keyifli olacak. Doğal ahşaptan yapılmış olan bu mutfak ürünlerini çok uzun süreler kullanabileceksiniz.

Ahşap Mutfak Ürünleri Modelleri

Mutfak kullanmak için pek çok model ve tarzda ahşap ürünler yer almaktadır. Bunların başlıcaları ahşap kaşıklarkesme tahtaları, oklava ve merdanelerdir. Ahşap kaşıklar yemek yaparken en çok ihtiyaç duyular ürünler arasındadır. Ahşap kaşıklar pişen yemeği karıştırırken tencere ve tavalarımızı çizmez ve böylelikle ürünlerimizi korur ve uzun ömürlü olmalarına yardımcı olur. Ayrıca tabaklara yemeği koyarken ahşap kaşıklar en çok tercih edilen üründür. Ahşap kesme tahtası mutfak tezgahlarının olmazsa olmaz malzemesidir. Ürünleri çabucak, güvenle doğramamıza yardımcı olur ve bu sırada bıçaklarımızın körelmesini en aza indirir. Ahşap oklava ve merdaneler de evlerde mutlaka bulunan ürünlerdir. Hamur açmak için gerekli olan bu ürünler ahşap olması sebebiyle çok kolay ve sağlıklı bir yol sunar.

Ahşap Mutfak Ürünleri Çeşitleri

Her çeşitten ahşap mutfak ürünleri mutfakta hem işlerimizi kolaylaştırıyor hem de sağlıklı ve lezzetli yemekler yapmamıza yardımcı oluyor. Ahşap kaselerAhşap sosluklar ve ahşap çerezlikler keyifli sohbetlerinizde sizlere eşlik edecek. Ahşap sunum ürünleri sofralarınıza farklı bir hava ve doğal görünüm katacaktır. Ahşap havluluklar ve ahşap peçetelikler hoş görünümleriyle modern ve şık bir tarz katacaktır.

Ahşap Mutfak Ürünleri Fiyatları

Her türden ve çeşitten ahşap mutfak ürünlerini piyasa fiyatının çok altında sizlere sunuyoruz. Ahşap mutfak ürünlerini uygun fiyatlarla sitemizden sipariş edebilirsiniz. Siparişleriniz 1 ile 3 içerisinde kargolanır. Belirlenen sepet tutarının üzerindeki siparişlerinizi kargo bedeli olmadan teslim alabilirsiniz. Kredi kartınızla ya da havale-EFT yolu ile ödeme seçenekleri mevcuttur.

Her tür ve çeşitten ahşap mutfak ürünlerine enucuzexpress.com aracılığı ile ulaşabilir, güvenli ve hızlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

ÖzelliklerMDF'den imal edilmiştirKenarları tutmayı kolaylaştırmak ve el zedelenmesini engellemek için kavislidirOyuncak amaçlıdır.Paket içeriği 1 adet oyuncak sofradır. Oklava temsilidir.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma sahiptir. Teknik Detaylar Ürün Markası Diğer Ürün Materyali..
15,00TL
Vergiler Hariç:15,00TL
ÖzelliklerMDF'den imal edilmiştirKenarları tutmayı kolaylaştırmak ve el zedelenmesini engellemek için kavislidirOyuncak amaçlıdır.Paket içeriği 1 adet küçük oyuncak sofra ve 1 adet küçük merdaneden oluşmaktadır.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma sahiptir. Teknik Detaylar Ürün Markası ..
11,00TL
Vergiler Hariç:11,00TL
ÖzelliklerAhşap Gürgenden kafa kısmı şimşirden imal edilmiştir.12 cm ebatındadır.Kolay temizlenir.Gıda ile teması herhangir bir sorun teşkil etmemektedir.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma sahiptir. Teknik Detaylar Ürün Markası Diğer Ürün MateryaliAhşap Gürgen/ŞimşirÜrün..
2,50TL
Vergiler Hariç:2,50TL
ÖzelliklerAhşaptan Gürgenden imal edilmiştir.24 cm ebatındadır.Kolay temizlenir.Gıda ile teması herhangir bir sorun teşkil etmemektedir.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma sahiptir. Teknik Detaylar Ürün Markası Diğer Ürün MateryaliAhşap GürgenÜrün ModeliKaşıkEbatları 24 cm..
2,50TL
Vergiler Hariç:2,50TL
ÖzelliklerAhşaptan Gürgenden imal edilmiştir.27 cm ebatındadır.Kolay temizlenir.Gıda ile teması herhangir bir sorun teşkil etmemektedir.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma sahiptir. Teknik Detaylar Ürün Markası Diğer Ürün MateryaliAhşap GürgenÜrün ModeliBüyük Boy ÇatalEbatları..
1,75TL
Vergiler Hariç:1,75TL
ÖzelliklerAhşaptan imal edilmiştir.Gıda ile teması herhangi bir sorun teşkil etmez.Kenarları tutmayı kolaylaştırmak ve el zedelenmesini engellemek için kavislidir60 cm uzunluğundadır.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma sahiptir. Teknik Detaylar Ürün Markası Diğer Ürün Materyal..
5,90TL
Vergiler Hariç:5,90TL
ÖzelliklerAhşaptan Çamdan imal edilmiştir.Gıda ile teması herhangi bir sorun teşkil etmez.Kenarları tutmayı kolaylaştırmak ve el zedelenmesini engellemek için kavislidir70 cm uzunluğundadır.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma sahiptir. Teknik Detaylar Ürün Markası Diğer Ürün M..
6,25TL
Vergiler Hariç:6,25TL
ÖzelliklerAhşaptan imal edilmiştir.Gıda ile teması herhangi bir sorun teşkil etmez.Kenarları tutmayı kolaylaştırmak ve el zedelenmesini engellemek için kavislidir80 cm uzunluğundadır.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma sahiptir. Teknik Detaylar Ürün Markası Diğer Ürün Materyal..
6,75TL
Vergiler Hariç:6,75TL
ÖzelliklerAhşaptan Çamdan imal edilmiştir.Gıda ile teması herhangi bir sorun teşkil etmez.Kenarları tutmayı kolaylaştırmak ve el zedelenmesini engellemek için kavislidir90 cm uzunluğundadır.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma sahiptir. Teknik Detaylar Ürün Markası Diğer Ürün Matery..
8,00TL
Vergiler Hariç:8,00TL
ÖzelliklerAhşaptan imal edilmiştir.Gıda ile teması herhangi bir sorun teşkil etmez.14 cm çapında 10 cm yüksekliğindedir.Kenarları tutmayı kolaylaştırmak ve el zedelenmesini engellemek için kavislidirVerniklidir.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma sahiptir. Teknik Detaylar Ürün Markası ..
25,00TL
Vergiler Hariç:25,00TL
ÖzelliklerAhşaptan Gürgenden imal edilmiştir.40 cm ebatındadır.Kolay temizlenir.Gıda ile teması herhangir bir sorun teşkil etmemektedir.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma sahiptir. Teknik Detaylar Ürün Markası Diğer Ürün MateryaliAhşap GürgenÜrün ModeliDöner KepçesiEbatları ..
9,00TL
Vergiler Hariç:9,00TL
ÖzelliklerAhşaptan imal edilmiştir.Gıda ile teması herhangi bir sorun teşkil etmez.8 cm çapında 12 cm yüksekliğindedir.Kenarları tutmayı kolaylaştırmak ve el zedelenmesini engellemek için kavislidirDayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma sahiptir. Teknik Detaylar Ürün Markası Diğer Ürü..
15,00TL
Vergiler Hariç:15,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 29 (3 Sayfa)
Whatsapp Birimlerimiz